Danışmanlık


Çilman Proje Danışmanlığı, sektörde uzun yıllar boyunca edindiği profesyonel deneyimini uzman danışman kadrosu ile birleştirerek müşterilerine butik hizmet anlayışı sunmaktadır. Kalite, işlevsellik, müşteri memnuniyeti ve devamlılık markamızın temel prensipleridir.
 

Çilman Proje Danışmanlığı olarak başlıca hizmet alanımız, yiyecek-içecek ve konaklama hizmeti veren işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz endüstriyel mutfak projeleridir. Ekipman temini, uygulama ve uygulama sonrası servis proje kapsamındadır.
 
Bizi, benzer hizmetleri veren diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz özel tasarım dolaplarımızdır. İstenilen her ölçü ve şekilde üretilen şarap kavları, et eskitme dolapları, puro dolapları, balık teşhir dolapları, çikolata ve pasta dolapları, teşhir vitrinleri, gemi ve yatlara özel soğutucular bu grupta yer alan başlıca ürünlerimizdir.
 
Ayrıca yine mekanlarınız için son teknoloji ürünlerle oluşturduğumuz ses ve aydınlatma projelerinde yer alabiliriz.
 
Özellikle Otel projelerinizde çamaşırhane kurulumu, Spa, Asansör sistemi, lobi ve odalardaki sanat çalışmaları içinde de destek verebiliriz.